Pokemon Master PMN & Pokemon Ustalarının Buluşma Yeri

Yeni Sezon Hakkında İlk Video Geldi

Pokémon anime serisinin yeni sezonu hakkında 29 Eylül'de beklenen video sonunda yayınlandı. Bir kaç gün önce ortaya çıkan posteri doğrulayan bu videoda maalesef yeni sezon hakkında hiçbir görsel bulunmuyor. Posterin gösterildiği ve Ash ile birlikte yeni karakterin tanıtıldığı video, bir kaç ufak bilgi dışında bir şey sunmuyor.

Animenin yeni sezonu hakkında ilk ortaya çıkan bilgilerde tüm kıtaların ve tüm pokemonların olacağı söylenmişti. Bu haber tüm pokemon severleri heyecanlandırmış ve merakla yeni sezondan gelecek haberleri beklemeye başlamıştık. 29 Eylül'de yayınlanması beklenen video yeni sezon hakkında bilgi verecek cinsten bir video olacaktı fakat umduğumuzu pek bulamadık. Videoda Ash'in yanında Go isminde yeni bir karakter tanıtıldı. Mythical Pokemon'ları yakalamayı amaçlayan bu eğitmenin bir rakip mi yoksa yol arkadaşı mı olduğu belli değil. 

Ash ve Go'nun tanıtıldığı videoda sezonun posteri de gösterildi. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız sızdırılan poster gerçek çıkmış oldu.

Animenin yeni sezonu hakkında daha çok bilgiyi gelecek hafta bulabileceğimizi söylediler. Merakla bekliyoruz. Anime 17 Kasım 2019'da 1 saatlik özel bir bölümle başlayacak. 

 

Diğer Haberler