Pokemon Master PMN & Pokemon Ustalarının Buluşma Yeri

Yeni Pokemon Oyunları Duyuruldu

Bugün yayınlanan Pokémon Presents sunumunda Pokémon Sword & Shield - The Isle of Armor DLC paketinin sunumu dışında yeni Pokémon oyunlarının da duyurusu yapıldı. Ayrıca Pokémon GO ve Pokémon Sword & Shield oyunları için bazı yeni etkinliklerin duyurusu da gerçekleştirildi.

POKEMON SMILE

The Pokémon Company'nin çocuklar için hazırlamış olduğu bu mobil uygulama, diş fırçalamak istemeyen ya a bu konuda istekli olmayan çocukları istekli hale getirmeyi amaçlıyor. Telefon kamerasındaki uygulama çocuğun diş fırçalama etkinliğini bir oyuna dönüştürürken "stresli anların eğlenceli anlara dönüşmesi" hedefleniyor.

 

 

POKEMON CAFé MIX

The Pokémon Company'nin hem Switch hem de mobil platform için hazırlamış olduğu bu ücretsiz puzzle oyununda bir kafe işletiyorsunuz. 

 

 

NEW POKEMON SNAP

Nintendo 64 konsolu için yaklaşık 20 sene önce geliştirilen Pokémon Snap oyunu yeni versiyonu ile Nintendo Switch'e geliyor. Issız bir adada yaşayan Pokémon'ları gözlemleyerek onların fotoğraflarını çektiğiniz bu oyun pek çok Pokémon sever tarafından beklenen oyunlardan biri idi.

 

 

Bu oyunların tanıtımının yanı sıra bazı oyunlar için yeni etkinliklerin duyurusu yapıldı.

* Pokémon GO oyunu için Galarian Farfetch'd etkinliği başladı. Aynı zamanda bu yıl Covid-19 nedeniyle dijital ortamda yapılacak GO Fest'te Victini verilecek. 

* Pokémon Sword & Shield oyunları için Mythical Pokémon Zeraora etkinliği başladı. 17-28 Haziran tarihleri arasında Max Raid Battle'larda karşımıza çıkacak olan Zeraora'nın yakalanması için bir şart bulunuyor. Eğitmenler 1 milyon defa Zeraora'yı yenebilirse Pokémon Home kullanan tüm eğitmenler Shiny Zeraora kazanacak. Etkinliğe katkıda bulunmayı unutmayın.

* Pokémon Presents sunumunun son haberi ise 24 Haziran'da yeni bir proje için bir sunumun daha olacağı oldu. 

Diğer Haberler