Pokemon Master PMN & Pokemon Ustalarının Buluşma Yeri

The Crown Tundra Çıktı

Pokemon Sword & Shield oyunları için yapılan 2.DLC paketi The Crown Tundra 22 Ekim'de çıktı. İlk DLC paketi olan The Isle of Armor ile birlikte 30 Dolar fiyattan satılan The Crown Tundra, içerisinde bir çok yenilik ve ek özellik barındırıyor. Tabii bir çok Pokemon da...

The Crown Tundra genel olarak "Efsane Avı" diyebileceğimiz bir paket. Bir çok efsane Pokemon avladığımız gibi yeni efsane pokemonlar da yakalabilir olacak. 

Paket 4 ana bölümden oluşuyor. Birincisi, Calyrex adı verilen yeni efsane Pokemon'un hikayesi... Bu Pokemon Bol Hasat Kralı olarak bilinmektedir ve insanlar tarafından unutulduğu için gücünü kaybetmiştir. Amacımız insanların onu hatırlamasını sağlamak ve onu eski gücüne kavuşturmak. İkincisi, devlerin hikayesi... Regirock, Registeel ve Regice'ın tapınaklarına giderek onları yakalamaya çalışıyoruz, oyuna eklenen iki yeni Regi efsanesi de bu yakalamaya dahil oluyor. Üçüncüsü, The Crown Tundra'da bulunan dev ağaçtaki üç kuş efsaneyi yakalama görevi.. Bu kuşları daha önceden tanıyoruz ama onlar artık Galar form... Dördüncüsü ise Dynamax Adventure ismi verilen online bir efsane savaş sistemi. Burada 4 kişi birlikte labirentlerden geçerek sonunda efsane pokemon yakalama şansına erişiyorlar.

Bu ana konuların dışında Adaletin Kılıcı efsaneleri (Cobalion, Terrakion ve Virizion) ve Keldeo'yu yakalama şansımız da olacak. Ayrıca Ultra Beastler ve Regigigas da kendini gösterecek. Kısaca efsane avıyla dolu bir macera için The Crown Tundra sizi bekliyor.

The Crown Tundra macerası Youtube Kanalımızda başladı...

 

Diğer Haberler