Pokemon Master PMN & Pokemon Ustalarının Buluşma Yeri

PMN 2021 Yaz Turnuvası Başlıyor

Pokemon Master PMN, 2014 yılından bu yana kesintisiz olarak gerçekleştirdiği geleneksel turnuvasına bir yenisini daha ekliyor. 2021 Yaz Turnuvası, 15 Ağustos 2021'de başlıyor! Türkiye'nin en uzun soluklu ve en büyük Pokemon video game turnuvası olan PMN 2021 Yaz Turnuvası'na başvurular başladı. Bu yıl sponsorumuz Conqad'ın şampiyon ve finalist için hazırladığı hediyelerle birlikte turnuvamız daha eğlenceli ve daha çekişmeli olacak. Turnuva katılım koşulları ve diğer tüm detaylar videomuzda bulunmaktadır. Videoyu izleyecek vaktiniz yoksa katılım koşullarını kısaca belirtelim:

KATILIM KOŞULLARI:

1-) Nintendo Switch sahibi olmak.

2-) Nintendo Online üyeliğine sahip olmak.

3-) Pokemon Sword & Shield oyunlarından birine sahip olmak. (DLC zorunlu değil)

4-) Turnuva kurallarını kabul etmek, belirtilen zamanda turnuvaya hazır olmak ve turnuva Discrod sayfasına giriş için bir Discord hesabı sahiibi olmak.

Bu dört koşulu sağlıyorsanız yapmanız gereken 12 pokemondan oluşan takımınızı pokemonmasterofficial@gmail.com mail adresine mail göndermek. Takımınıza 12 pokemon alırken hangi kurallara göre alım yapacağınız videomuzda belirtilmiştir. Turnuvamıza katılan tüm pokemon severlere teşekkürler ve başarılar...

 

 

Diğer Haberler